Simens’in tam otomatik kahve makinesi tasarımı ile göz dolduruyor

En büyük kapasiteli ve sessiz çalışan LCD ekranlı tam otomatik espresso ve kahve makinesi ile tanışın.

300 gram çekirdek alabilen ve 2,4 litrelik su haznesine sahip olan,  Samsung TE803209RW espresso ve kahve makinesi LCD ekranıyla da kullanıcılarına kolay kullanım sunuyor. Soğuk olduğunda bile kullanıcı kahve almak istediğinde maksimum 40 saniyede tam istenilen kıvamda enfes tatlar hazırlayabilen espresso ve kahve makinesinin sessiz çalışması ise ilgi çeken bir diğer özelliği.

Siemens-TE803209RW otomatik kahve makinesiCappuccino, espresso gibi çeşitli kahve seçeneklerini en lezzetli şekilde sunan kahve Samsung TE803209RW kahve makinesinin, poşet çav vb. içeceklerden hazırlamak isteyen kullanıcılar için sıcak su özelliği de bulunuyor. Üstelik kullanıcılar 3 farklı ısıdaki sıcak sudan dilediğini de seçebiliyor.

Suyun kahve çekirdekleri ile daha uzun süre bir arada tutan “AromaWhirl” sistemi, Samsung TE803209RW kahve makinesinin hazırladığı içeceklerin yoğun kahve aromalı olmasını sağlıyor. Kullanıcı, makinenin kahve haznesinde isteğine göre öğütülmüş kahve ya da kahve çekirdeğine yer verebiliyor.

Pişirme sıcaklığını en ideal kahve ısısında sabit tutan otomatik kahve makinesi, bir yandan kahve aromasını korurken diğer yandan enerji tasarrufu da sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu