Foto Galeri

Şişme Havuz Modelleri

Şişme havuz bahçeye ya da terasa kurularak yaz aylarının kavurucu sıcaklarından serinlemenizi sağlayabilir.

Bahçe ve terasta çocukların ya da büyüklerin içine gireceği vinil malzemeden yapılmış kolayca şişirilip doldurulma özelliğine sahip havuzlara şişme havuz denir. Dairesel veya dikdörtgen kesitleri ile 40 – 90 cm yüksekliklerine sahip havuz farklı alan ve hacimlere sahiptir. Genellikle % 60 kapasite ile içi su doldurulan havuz kaydıraklı tutamaçla veya toplu aksesuarları ile bir serinletici oyuncaktır.

Havuzlar farklı ölçülerdedir, fiyatları da bu ölçülere göre belirlenir. Havuz el pompaları veya elektrikli pompalarla şişirilir. Pompalar ürünün içerisinde yer alır. El pompaları manuel olarak kullanılır. Elektrikli pompalar ise elektrikle otomatik şişirmeye başlar.

Şişme Havuz Modelleri

2 Comments

 1. misafir

  19 Temmuz 2017 at 18:01

  terasa 1 ton su kapasiteli havuz koysam bu ağırlığı kaldırır mı? teras iki köşeli ve yarısı çıkma. altta daire var. 12 katlı bina. bi köşesi 8 metre diğer köşesi 20 mt uzunluğunda terasın enide 2 metre. bu ağırlığı kaldırırmı ???

  • editor

   24 Temmuz 2017 at 13:37

   Merhaba,

   Evin yapısını bilmeden bu konuda yorum yapamayız. Fakat 1 ton kapasiteyi kaldıracağınız sanmıyoruz. Üstelik o kadar suyu nasıl taşıyacaksınız?

Bu konu hakkında fikriniz bizim için önemli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evhayat'a katılın!

Evhayat'taki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Evhayat'a katılın!

Evhayat'taki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.