Şişme Havuz Modelleri

Şişme havuz bahçeye ya da terasa kurularak yaz aylarının kavurucu sıcaklarından serinlemenizi sağlayabilir.

Bahçe ve terasta çocukların ya da büyüklerin içine gireceği vinil malzemeden yapılmış kolayca şişirilip doldurulma özelliğine sahip havuzlara şişme havuz denir. Dairesel veya dikdörtgen kesitleri ile 40 – 90 cm yüksekliklerine sahip havuz farklı alan ve hacimlere sahiptir. Genellikle % 60 kapasite ile içi su doldurulan havuz kaydıraklı tutamaçla veya toplu aksesuarları ile bir serinletici oyuncaktır.

Havuzlar farklı ölçülerdedir, fiyatları da bu ölçülere göre belirlenir. Havuz el pompaları veya elektrikli pompalarla şişirilir. Pompalar ürünün içerisinde yer alır. El pompaları manuel olarak kullanılır. Elektrikli pompalar ise elektrikle otomatik şişirmeye başlar.

Şişme Havuz Modelleri

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. terasa 1 ton su kapasiteli havuz koysam bu ağırlığı kaldırır mı? teras iki köşeli ve yarısı çıkma. altta daire var. 12 katlı bina. bi köşesi 8 metre diğer köşesi 20 mt uzunluğunda terasın enide 2 metre. bu ağırlığı kaldırırmı ???

    1. Merhaba,

      Evin yapısını bilmeden bu konuda yorum yapamayız. Fakat 1 ton kapasiteyi kaldıracağınız sanmıyoruz. Üstelik o kadar suyu nasıl taşıyacaksınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu