Sizin mutfağınız sizin tarzınız

Hayalinizdeki mutfağı yaratırken tarzınızı güçlendirecek pratik ve estetik çözümler bulmalısınız. bunun için birkaç ipucu işinize yarayabilir.

• Mutfağınızda dilerseniz duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Duvar kağıtları hem estetik durur hem de mutfağınıza has bir tarz yaratmanızı sağlar. Renkli ve desenli fayans seçenekleri de duvarlarınız için bir alternatif olabilir.

• Dekoratif şişe ve kavanozlarda baharatlarınızı sergileyebilir, böylece renkli bir köşe yaratabilirsiniz.

• Restoranlarda şeflerin kullandıkları aletler, kullanım kolaylığı sağlaması açısından genellikle duvara asılır. Bu uygulama, modern tarzdaki bir ev mutfağı için de çok kullanışlı ve şık olacaktır. Tavalarınızı, sosluklarınızı gün yüzüne çıkarın ve onları sergilemekten çekinmeyin.

• Son yıllarda, mutfaklarda kullanılan beyaz eşyalarda da endüstriyel seçenekler daha çok tercih edilmeye başladı. Endüstriyel mutfak gereçleri mutfağınıza profesyonel bir hava katacaktır.

• Farklı malzemelerin bir arada kullanılması ile ortama hareketlilik kazandırabilirsiniz. Ahşap, taş, mermer, çelik gibi farklı materyalleri uyumlu bir şekilde yan yana getirebilirsiniz.

Mutfağınız sizin tarzınızı yansıtacaktır. Bu yüzden; eşyaların, renklerin ve materyallerin uyumuna özen göstermenizi öneriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu