Sofra Dergisi

Yayın hayatına 1995 yılında başlayan Sofra Dergisi, aylık olarak yayınlanmaktadır.

Zengin içeriği ve tarifleriyle 20 yıldır yayın hayatını sürdüren Sofra, her ay 100’e yakın lezzet reçetesiyle okuyucuları ile buluşuyor. Tecrübeli Sofra aşçılarının ellerinden çıkan tariflerin hepsi denenmiş olduğu için, güvenilir şekilde uygulanabiliyor, evde rahatlıkla hazırlanabiliyor.

Özellikle mutfağa yeni girenler Sofra rehberliğini tercih ederken, yemek bilgisini artırmak isteyenler için de Sofra değerli bir kaynak vazifesi görüyor.

Tariflerde kullanılan malzemelerin kolayca bulunabilir olması, ölçülerin anlaşılır şekilde bardak ya da kaşıkla verilmesi de yayının bir diğer özelliği. Dergide mutfakla ilgili püf noktaları, alanında uzman değerli isimlerin önerileri, lezzet dünyasına ilişkin haberler-gelişmeler, mevsime ya da özel günlere uygun birbirinden ilginç konular bulunuyor.

Hem Türk mutfağından hem de dünya mutfağından seçme lezzetleri bir araya getiren Sofra, yemek kültürüne hizmet ediyor.

Kurulduğu günden bu yana, düzenlediği yarışmalarla yemek sektörüne pek çok ünlü aşçı kazandıran Sofra, gerçekleştirdiği renkli etkinliklerle de okuyucuları ile birebir iletişime geçiyor, onlarla Sofra çatısı altında buluşuyor.

Fiyat: 7 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu