Somfy’den Otomatik Perde Sistemi

Somfy, kumanda ve motor sistemi yardımı ile tek tuşla açılıp kapanabilen akıllı perde sistemini üretti.

Somfy perde sistemi, sessiz çalışmasının yanı sıra çocuklar için risk yaratabilecek kablolar olmadan çalışabilme özelliğine sahip. Somfy, motorlu sistem teknolojisi yardımı ile kullanıcılarına bir düğmeye basarak perdelerinin konumunu değiştirme imkânı sunuyor.

Stor perde, katlı perde ve jaluzi gibi birçok perdede uygulanabilen sistem için, kullanıcıların evlerini dekore edip etmemesi sorun oluşturmuyor. Somfy mevcut dekorasyonlarda da kullanıcıya özel olarak uygun bir çözüm sunuyor.

Kullanıcılar, Somfy otomatik perde sisteminde uzaktan kumanda ile perdelerini yana doğru sessizce açabiliyorlar ve durdurmak istedikleri yerde durdurabiliyorlar. Bir veya daha fazla perdeyi çalıştırmak isteyen kullanıcılar için ise kumandada ilgili tuş yer alıyor.

Farklı Kumanda Ayarları

Farklı kumanda ayarları ile kullanıcıların taleplerini karşılamayı amaçlayan Somfy, farklı çözümler sunuyor. Örneğin haftanın her günü için farklı bir programlama alternatifi ile kullanıcı istediği gün ve saatlerde perdelerinin otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabiliyor. Evde güvenliği sağlamayı amaçlayan Somfy, “Evde biri var” simülasyonu ile kullanıcı evde yokken, istenilen saatte perdeleri hareketlendirerek evde biri varmış hissi uyandırıyor.

Somfy, otomatik perde sistemi ile evlerde perde açıp kapama sorununa uzaktan kumanda sistemi ile teknolojik bir çözüm sunmayı hedefliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu