Sonbahar Davet Fikirleri

Sonbahar, dökülen yapraklar ve serinleyen hava ile karakteristik bir mevsim. Sonbaharın gelişini kutlamak için farklı davetler planlayabilir, misafirlerinizle bu büyüleyici mevsimin ruhunu yakalayabilirsiniz.

Sonbaharın gelişini kutlamak ve doya doya yaşayabilmek için, bu mevsimin karakteristik özelliklerini yaşayabileceğiniz farklı davetler planlayabilirsiniz. Sonbahar mevsiminin gelişini davet ile kutlayabilirsiniz.

Ormanda bir sonbahar partisi düzenleyin

En yakın ormana, en yakın arkadaşlarınızla birlikte gidip, tüm malzemeleri ile eksiksiz bir davet yemeği verin. Ağaçların arasındaki masa ve sandalyeleriniz ile ormanın dinginliğini dinleyebilir, sonbaharın tüm ihtişamını hissedebilirsiniz.

Yemek masanızı seans teması ile dekore edin

Yemek masasının ortasına bir kristal küre yerleştirip, masa örtüsü olarak da kalın kadifeden, mor bir örtü kullanın. Sonbaharın gizemli havasını masanızda yaşatın.

Ateşin yanında içkinizi yudumlayın

Evde şömine başında ya da bahçede, büyük bir teneke bidonun içinde görkemli bir ateş yakarak, sonbaharın gelişini kutlayabilirsiniz.

 Battaniye ve minderlerle bir sinema gecesi düzenleyin

Soğuk kış gecelerine hazırlık olarak, sonbaharın serin akşamlarının keyfini misafrilerinizle yerde minder ve battaniyelere sarınarak, film izleyeceğiniz bir sinema gecesi ile çıkarın.

Ekinoks kaçırmayın

23 Eylül’deki ekinoksu karşılayın. Arkadaşlarınızla birlikte sıcak şarap ve elma şıranızı yudumlarken, gündönümüne şahit olun.

Ev davetlerinizi farklılaştırarak, hem arkadaşlarınızla ilişkinizi daha güçlendirebilir, hem de sonbahar günlerinin gerçek anlamda tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu