Sony’den kaçırılmayacak bir kampanya fırsatı

Sony, kullanıcılara 4K ayrıcalığını tüm yönleriyle yaşatmak için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. BRAVIA 4K serisinden belirlenen modellerde UHD TV alanlara, 4K kalitesinde kayıt yapan FDR-AX100E Handycam hediye ediliyor.

Sony’nin BRAVIA 4K UHD TV serisi, sinema kalitesini evlere taşıyarak, kullanıcılarına bambaşka bir televizyon izleme deneyimi yaşatıyor. Televizyonlarda bulunan X-tended Dynamic Range PRO teknolojisi, görüntü kalitesini daha da geliştiren eşsiz arkadan aydınlatma algoritmasını kullanarak, siyah alanların daha koyu, parlak alanların da daha parlak görünmesini sağlıyor. X-tended Dynamic Range PRO, geleneksel LED TV’nin 3 katı parlaklığa ulaşan bir parlaklık aralığı sunuyor. Ayrıca TRILUMINOS ekran, çarpıcı renkler sağlarken, izleyiciler sahnelerin sunduğu duyguları hissediyor ve geniş bir renk gamının keyfini çıkarıyor.

Sony Bravia 4K UHD TV

Yüksek ses ve görüntü kalitesi

4K modellerinin tamamı, Sony’nin eşsiz görüntü yükseltme ve süper çözünürlük teknolojilerinin bileşiminden yararlanarak her türlü içeriği, nefes kesici 4K çözünürlük ile sunan güçlü görüntü işleme motoru 4K X-Reality PRO’yu içinde barındırıyor. Ürünler, aynı zamanda Sony’nin dijital ses işleme teknolojilerini bir araya getiren ClearAudio+ teknolojisi ile güçlü ses vadediyor.

Dünyanın ilk kişisel 4K video kamerası

Sony, 4K ayrıcalığını daha üst bir seviyeye çıkarmak amacıyla 31 Ekim 2014 tarihine kadar geçerli olacak bir kampanya fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında; 85X9505B ve 79X9005B model 4K UHD TV alanlara, 4K kalitesinde kayıt yapan ve 5.499 TL değerindeki dünyanın ilk kişisel 4K video kamerası “Sony Handycam FDR-AX100E” hediye ediliyor.

Özel anıları izlemek artık daha keyifli

Küçük gövdesi ile kolay kullanıma imkân veren Handycam FDR-AX100E, özel anıları mümkün olan en yüksek çözünürlükte kaydedip, ardından bunları 4K BRAVIA TV’leri üzerinde izlemek isteyenler için ideal bir hediye oluyor. Loş ışıkta bile kusursuz görüntü kalitesi sunan üründe, tek dokunuşta bağlantı sağlayan NFC ve görüntü aktarımı ile cep telefonundan uzaktan kumanda için Wi-Fi özellikleri bulunuyor.

Sony 4K TV ailesindeki modeller, KDV dâhil 4.999TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu