Sony’den muhteşem 4K görüntülü televizyon

Sony 75S9005B BRAVIA 4K Curve TV, muhteşem 4K görüntü ve heyecan verici surround ses ile televizyon izleme zevkinizi bambaşka bir boyuta taşıyor.

Olağanüstü güçlü sesi ve mükemmel görüntü kalitesini bir araya getirerek bambaşka bir televizyon deneyimi vadeden Sony BRAVIA ailesinin yeni üyesi 75 inç ekranlı 4K Ultra HD TV, 24 Kasım’dan itibaren Türkiye’de satışa sunuluyor.

Full HD’ye kıyasla dört kat daha fazla detay sunan ve nefes kesici şekilde izleyenleri saran, doğal 4K görünüm için, 75 inç boyutunda, ince, zarif bir kavise sahip bir ekran sunan Sony BRAVIA 75S9005B Curve TV, filmlere, dizilere veya spor karşılaşmalarına, nefes kesici netlik, parlaklık ve renk ile hayat veriyor. Ekranın hassas şekilde hesaplanan kavisi, doğal bir derinlik ve gerçekçilik sağlayarak izleyenleri aksiyonun tam merkezine çekiyor ve izleme deneyimini odadaki herkes için mümkün hale getiriyor.

Kavisli mükemmellik ve yüksek görüntü kalitesi

Sony’nin normal televizyon yayınlarının ve Blu-ray filmlerin çözünürlüğünü Full HD’nin dört katı detaya yükselten 4K X-Reality™ PRO teknolojisi ile detaylarla dolu yepyeni bir dünya keşfedeceksiniz. Aynı zamanda, X-tended Dynamic Range™ ışıltılı parlak alanlar ve derin siyahlar için parlaklık ve kontrastı akıllıca güçlendirirken TRILUMINOS™ Ekran ise zengin ve gösterişli kırmızı, yeşil ve maviler ile her sahnede verilmek istenen duyguları ortaya koyuyor.

Surround çok kanallı ses teknolojisi

Sony BRAVIA™ 75S9005B’te bulunan 4.2 kanallı Çok Açılı Canlı Hoparlör sistemi, sol ve sağ ön ve surround kanalları, odaya dikkatlice kontrol edilen açılarda, doğru şekilde yönlendiren ayrı sürücü birimleri kullanıyor. ClearAudio+ özelliği, daha fazla netlik ve berraklık için orijinal çok kanallı seslerin her birinin tüm detaylarını koruyor. 360 derece surround ses ile; arkanıza yaslanıp yüksek kaliteli sesin tadını çıkaracaksınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu