Tasarımın yıldızları İstanbul’da buluşuyor

alldesign, her yıl tasarım alanındaki yerli ve yabacı uzmanları buluşturmaya devam ediyor. 19-21 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan Alldesign’a tasarım guruları katılacak.

İstanbul Dünyaca Ünlü Tasarımcıları Ağırlayacak

İlk olarak 2011 yılında düzenlenmeye başlayan ve “Aklın gözüyle görmek” mottosuyla yola çıkan alldesign Yaratıcı Endüstriler ve Gelişen Teknolojiler Fuarı & UIuslararası Tasarım Konferansları, tasarım dünyasından pek çok ünlü isme ev sahipliği yapacak. Dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind, yaratıcı modacı Todd Thomas, ünlü prodüksiyon tasarımcısı Patrick Tatopoulos ve Boris Micka başta olmak üzere, tasarım dünyasının ünlü ve başarılı isimleri İstanbul’da buluşacak.

Türk Tasarımcılar da Konferanslara Katılacak

19-21 Şubat 2015 tarihlerinde, İstanbul’da düzenlenecek olan alldesign’da birçok tasarımcı konuşma yapacak. Türk tasarımcıların da yer alacağı konferansa, Aziz ve Derin Sarıyer, Koray Malhan, Ezra ve Tuba Çetin, Tarhan Telli, Mehmet Turgut ve Renan Gökyay gibi isimler de katılacak.

alldesign Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde

Geçtiğimiz yıllarda yoğun ilgi gören alldesign Yaratıcı Endüstriler ve Gelişen Teknolojiler Fuarı & UIuslararası Tasarım Konferansları bu yıl 3 gün boyunca sürecek ve Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde dünyaca ünlü isimleri ağırlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu