Tchibo “Mutfakta Yaz Havası” teması ile yazı mutfaklara taşıyor

Tchibo, “Mutfakta Yaz Havası” teması ile satışa çıkaracağı birbirinden canlı renklerden oluşan pratik mutfak ürünlerini, Tchibo severlerin beğenisine sunuyor.

“Mutfakta Yaz Havası” ile saklama kaplarından, dondurma ve içecek hazırlamada kullanılan yardımcı ürünlere; pratik tencerelerden, kesme tahtalarına kadar uzanan geniş koleksiyonu ile yaz sofralarına renk katıyor. Çift hız kademeli ve atış fonksiyonu için döner düğmeli kompakt mutfak robotu; porsiyonlama kaşığı, ölçüm kabı ve tarif kitapçığını içeren kompresörlü dondurma makinesinin yanı sıra; optimum izolasyon için alüminyum kaplamalı soğutucu çantaların ve yumuşak yüzeyli polar piknik örtülerinin yer aldığı tema, yaz keyfini ikiye katlıyor.

Sızdırmayan, su ve hava geçirmeyen, silikon conta kapaklı her boydaki saklama kapları yaz lezzetlerini korumanın yanında, buzdolaplarına estetik katıyor. Fındık, şekerleme ve bisküvi öğüten şekerleme değirmeni ise; dondurma, salata ve pastaları süslemek için son derece pratik bir kullanım olanağı sağlıyor.

Seramik öğütücülü otomatik tuz veya biber değirmeninin, et ve tavukları kolayca terbiyelemek için kullanılan marine şırıngasının ve ahşap katmanlı sandalyelere de yer verilen “Mutfakta Yaz Havası” teması, 30 Temmuz tarihinden itibaren tüm Tchibo mağazalarında.

Tchibo’nun “Mutfakta Yaz Havası” temasına ait ürünlerinden bazıları:

  • Saklama Kabı Setleri: Saklamak, ısıtmak, dondurmak ve çözdürmek için mükemmel. (4 adet kap 34,95 TL)
  • Süzgeç Kapaklı Makarna Tenceresi:Yukarı katlanabilir sapları kapağı sabitler, suyun doğrudan ve kolayca süzülmesini sağlar. (129,95 TL)
  • Kompakt Mutfak Robotu: 2 hız kademeli ve atış fonksiyonu için döner düğmeli. (299,95 TL)
  • Şekerleme Değirmeni: Fındık, bisküvi, şekerleme vb. öğütmek için. (36,95 TL)
  • Kompresörlü Profesyonel Dondurma Makinesi: Porsiyonlama kaşığı, ölçüm kabı ve tarif kitapçığı dahil. (649,95 TL)
  • Otomatik Tuz veya Biber Değirmeni: Seramik öğütücülü, kademesiz ayarlanabilir, çelikten daha sert ve paslanmaz. (64,95 TL)
  • Marine Şırıngası: Et ve tavukları baharat ve soslarla kolayca terbiyelemeniz için. (22,95 TL)
  • 2 Adet Sandalye: Oturma alanı sağlamlaştırılmış ahşap katmanlı. (229,95 TL)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu