Tchibo’dan “Küçük Banyolara Büyük Çözümler” teması

Tchibo, yeni teması “Küçük Banyolara Büyük Çözümler” ile her banyoya uygun birbirinden pratik ve şık ürünleri Tchibo severlerin beğenisine sunuyor.

“Küçük Banyolara Büyük Çözümler” teması, yumuşacık el havlularından rengarenk paspaslara, fonksiyonel dolaplardan temizlik malzemelerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile banyolara ferahlık katıyor. Oluşturulan temada, dışarı çekilebilir ekranlı ve küçük kompakt banyo tartısı, duvarı delmeden asılabilen vantuzlu banyo askıları ve banyo sırasında telefon kabul etme özelliğine sahip kablosuz banyo hoparlörünün yanı sıra; yerden ısıtmalı zeminlerde de kullanılabilen mikrofiber banyo paspasları bulunuyor.

Tchibo’nun yeni tema ürünleri arasında aynı zamanda, ayna ve dolap olarak kullanılabilme özelliğine sahip, gövdesi melamin kaplamalı, 8 adet yüksekliği ayarlanabilir aynalı döner dolap bulunuyor.

“Küçük Banyolara Büyük Çözümler” teması, kapaklı saklama sepetleri, rahat bir saklama ve oturma imkânı sağlayan tekerlekli oturma sandığı ve duş başlıkları ile birlikte 13 Ağustos Çarşamba günü tüm Tchibo satış noktalarında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu