Tchibo’dan “Okulda Yaratıcılık Zamanı” teması

Tchibo, Eylül ayında tüm satış noktalarında satışa çıkacak “Okulda Yaratıcılık Zamanı” temasıyla öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Öğrenciler için yaz tatilini geride bırakmaya sayılı günlerin kaldığı Eylül ayında, Tchibo’dan tam da kendilerine uygun bir tema raflara çıkıyor. “Okulda Yaratıcılık Zamanı” teması, renkli ve çok amaçlı kırtasiye seçenekleri, yaratıcılığı ortaya çıkaran origami setleri, yap-yapıştır alternatiflerinin yanı sıra; düzenli bir çalışma ortamı için gerekli olan dosya, raf ve dolap çeşitlerinden oluşuyor.

Ayak kısımlarında yer alan 2 adet rafla çok daha az yer kaplayan çalışma masası, masif kayın ağacı ahşabı ve katmanından üretilen döner tabure ve hayal dünyasındaki sınırları ortadan kaldıran renkli gereçlerin yer aldığı temada, giysileri boya lekelerinden koruyan boyama önlüğü de bulunuyor.

Temada yer alan, kuvars mekanizması son derece sessiz çalışan çocuk çalar saati ile de uyanmak dert olmaktan çıkıyor. Özellikle erkek çocukların ilgisini çeken, top şeklinde ve alarmın topun fırlatılmasıyla kapandığı atılabilir çalar saatin de renk kattığı temada; valizden ve ona uygun sırt çantasından oluşan çocuk seyahat seti, notebook çantası ve çorap modelleri de mevcut.

“Okulda Yaratıcılık Zamanı” teması, 3 Eylül 2014 tarihinde tüm Tchibo mağazalarında satışa çıkıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu