Tefal, Gıda Hazırlama Serisi’ni yeniledi

Tefal’in yenilenen Gıda Hazırlama Serisi mutfaklara keyif katıyor. Tefal, hem renk hem de teknolojisiyle yemek hazırlama sürecini keyfe dönüştürüyor.

Tefal, Gıda Hazırlama Serisi’ni baştan aşağı yeniden tasarladı. Tüm modellerde renkler, bazılarında tasarımlar değişirken tüm doğrayıcıların motor gücü de arttı. Böylece, hem mutfaklar şıklık kazandı hem de yapılması en zor çorbalardan bebek mamalarına birçok yemeğin hazırlanması daha da kolaylaştı.

Tefal Gıda Hazırlama Serisi’nde el blender setleri, doğrayıcılar, el mikseri ve mutfak robotları yer alıyor. Motor gücü 500 Watt’a çıkarılan doğrayıcılar sayesinde yiyecekler en kısa sürede istenilen şekilde hazırlanabiliyor. Koyu gri ve beyaz olarak tasarlanan seriye eklenen el mikseri ve rondo, kırmızı rengi ile sete hareket katıyor. Toplam 11 parçadan oluşan serinin gözdesi el blender setinin plastik hazneleri ise cam olarak yeniden yorumlandı.

Tefal Gıda Hazırlama Serisi ile yapımı en zor çorbalar bile istenilen kıvama kolayca ulaşıyor. Ayrıca lezzetli yemekler hazırlarken, zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Farklı aparatları sayesinde ise bebek maması yapımını büyük oranda kolaylaştırıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu