Tefal Titanium Kaplamalı Tava

Tefal, aşınma ve yüksek ısıya dayanıklılığıyla dünyanın en gelişmiş materyali olarak bilinen Titanyum kaplamalı Hard Titanium serisini beğeniye sundu.

Aşınmaya ve yüksek ısıya dayanıklılığıyla dünyanın en gelişmiş materyali olarak bilinen titanyum kaplamalı yeni seri, uzun ömürlü kullanım imkanı suuyor.

Patentli Titanium Pro Kaplama, yapışmazlık ve dayanıklılığın ölçüldüğü aşındırma testi sonuçlarına göre 2 kata kadar daha dayanıklı. Yapışmaz özelliği sayesinde kolayca temizlenen Hard Titanium serisi, ısı tutma ve ısının eşit oranda dağılmasını sağlayan indüksiyon taban teknolojisi sayesinde yemekleri doğru şekilde ve gerçek lezzetlerinde hazırlamayı vadediyor.

Sağlıklı yemek

Titanium Yapışmaz kaplama PFOA, Kurşun ve Kadmium içermez, çevreye ve doğaya duyarlıdır. Üstelik Tefal’e özel thermospot teknolojisi sayesinde doğru ısıda pişirmeyi sağlayarak daha sağlıklı yemekler yapmaya olanak sağlar.

Patentli Titanium Pro Kaplama, yapışmazlık ve dayanıklılığın ölçüldüğü aşındırma testi sonuçlarına göre Tefal Intensium kaplama ile karşılaştırıldığında 2 kata kadar daha dayanıklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu