Tim Coffey’nin mercan desenli yemek takımları

Ödüllü tasarımcı Tim Coffey’nin deniz esintilerini taşıyan cesur renkleri ve zarif çizimlerinden oluşan mercan servis takımları sofralarınızı süsleyecek. 

Coffey’nin sulu boya çalışmalarını taşıyan ürünleri, masalarınıza denizin derinliklerindeki zarafeti sunuyor. Tim’in tasarımları ve canlı renklerinden oluşan mercan desenli seramik servis takımları masalarınızı görsel bir şölene dönüştürüyor.

Tim Coffey yemek takımı

Asalet, sadelik ve şıklık bir arada

ABD’li olan ve yaşadığı çevreden ilham alan ünlü tasarımcı Tim Coffey, tasarımlarıyla günlük yaşantıda kullanılan ürünlere asaleti ve sadeliği taşıyor. Şık bir zevkin ürün olan tasarımlar, kişilere sofralarını yeniden dizayn etme olanağı sağlıyor.

Ödüllü çocuk kitabı illüstrasyonlarına sahip olan Tim Coffey’nin deniz tutkusu, mercan desenleriyle yaşama karışıyor. Denizin derinliklerini yansıtan desenlerin ve naif çizgilerin yanı sıra davetkârlıkta sınır tanımayan mercanların renkli dünyasını sunan ürünler,  kişiyi bulunduğu ortamdan alıp denizaltında bir yolculuğa çıkartacak etkileyicilikte. Tim Coffey’nin tropik denizlerin derinliklerini rengârenk çiçek bahçelerine çeviren mercan desenli yemek takımları, sofranız için yepyeni bir alternatif.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu