Tubes iç mekan ve ıslak zemin ısıtma üniteleri

Fantasia Seramik tarafından ithal edilen, Tubes marka iç mekan ve ıslak zemin ısıtma üniteleri, kış aylarında tasarımın eşsiz sıcaklığını mekanlara taşıyor.

Tubes ısıtıcı

Fantasia Seramik, kış mevsimini İtalyan Tubes firmasının radyatörleriyle karşılıyor. Islak zemin ve iç mekanlarda kullanılabilen Basics, Extras ve Elements koleksiyonları, radyatörlerin dekorasyonunun en göz alıcı tasarım öğelerinden birine dönüşmesini sağlıyor.

Ünlü tasarımcıların imzalarını taşıyan Tubes radyatörler, işçilik süreçleri, kullanılan materyalleri, formları ve ebatlarıyla alışılagelmiş ısıtma ünitelerinden tamamen farklı bir çizgiye sahip. Fonksiyonel performans ve yüksek dekoratif güçten ilham alan Tubes ısıtma üniteleri koleksiyonları her tarzdaki iç mekanlara kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

Tubes markasının Basics koleksiyonu, görünüm itibariyle klasik bir model olsa da, yenilikçi yaklaşımıyla ayrışıyor. Geleneksel modellerin boru görünümlü fiziksel hatlarının geliştirilmesiyle daha konsantre bir hal alan Basics ürünleri, ıslak mekanlarda tasarım havlupanlar ile tamamlanıyor. Çelik seçeneklerinden küçültülmüş çaptaki boru tesisatına ve renk yelpazesine kadar tüm geleneksel özelliklerin yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden tasarlandığı Basics radyatörler, Tubes’un araştırma yolundaki başlangıç noktası olma özelliği taşıyor.

Geleneksel model radyatöre iç dekorasyon elemanı karakteri verme isteği ile Basics koleksiyonunun bir evrimi olarak tasarlanan Extras ise sıra dışı formuyla, detaylı araştırmaların tasarım odaklı sonucunu en iyi şekilde yansıtıyor.

Uluslararası üne sahip tasarımcı ve mimarlar tarafından projelendirilen Elements radyatörler, basmakalıp endüstriyel tasarım mantığını ortadan kaldırıyor. Elements serisi, fonksiyonelliğin tasarımla dengelendiği bir görünüme sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu