Tupperware’den Sera Serisi

Hayatı kolaylaştıran tasarımlarıyla dikkat çeken Tupperware, sebze ve meyvelerinizi buzdolabında saklarken ilk günkü tazeliklerini korumaları için Sera Serisi’ni sunuyor. Sebze ve meyvelerinizin nefes almasını sağlarken nemlenmesini önleyen seri sebze ve meyvelerinizin ömrünü uzatıyor.

Tupperware Sera Serisi

Basit çözümlerle hayatı kolaylaştıran Tupperware, meyve ve sebzeleri uzun süre saklayabilmek için arayışı olanların ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığı Sera Serisi ile cevap veriyor.

Sebze ve meyvelerin en doğru şekilde muhafaza edilmesini sağlayan Sera Seri’si, kapağındaki hava kontrol mekanizması sayesinde oksijen ve karbondioksit oranını dengeleyerek ideal saklama ortamını yaratıyor. Aynı zamanda sebze ve meyvelerin nefes alırken oluşturduğu damlacıklarının gıdayla temas etmesini engelleyen oluklu taban yapısı çürümeyi önlüyor.Sera Serisi’nin gövdesi üzerinde yer alan işaretler ise gıdaya uygun havalandırma hakkında bilgi veriyor.

Modüler yapısı sayesinde buzdolabında yerden tasarruf etmeyi de sağlayan Tupperware Sera Serisi ile sebze meyveleriniz tazeliğini korurken, buzdolabınız temiz ve düzenli kalıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu