Tuvalet masası alırken

zevkinize ve ihtiyacınıza göre tuvalet masası seçimi için öneriler:

Tuvalet masası alırken, ilk olarak karar vermeniz gereken özellik şeklidir; ayaklı veya konsol tipi tuvalet masası. Tuvalet masası için tercihinizi yaptıktan sonra, nereye koyacağınıza karar verin. Güneş gören bir yere koymanız, sabahları ve gündüz saatlerinde, ekstra bir ışığa ihtiyaç duymadan hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Yeri belirleyin ve ölçüsünü alın. Konsol tarzı tuvalet masalarında, çekmeceler, masanın genişliği kadar olacağı için, çok fazla depolama alanı sağlar. Ayaklı tuvalet masaları, çekmeceler daha az olmakla beraber, daha dekoratif bir görünüme sahiptir.

Tuvalet masasının şeklini seçtikten sonra, ağacının ne olacağına karar verin. Odanızdaki diğer eşyalara göre ahşap rengi ya da açık tonlarda seçim yapın. Seçtiğiniz renge göre, uygun ayna alın. Ahşap rengindeki tuvalet masanız için, yine ahşap renkte çerçeveli aynaları tercih edin. Açık renklerdeki tuvalet masaları için de, büyük ve çerçevesiz ayna tercihi yapabilirsiniz.

Tuvalet masasında kullanacağınız eşyaları ve odanızın boyutunu göz önünde bulundurarak, yapacağınız tuvalet masası seçimiyle, odanıza istediğiniz havayı verin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu