Unicera 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı başlıyor

Tüyap tarafından organize edilen, UNICERA,Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 24 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Katılımcı ve ziyaretçilerini 11 salon 98.000 m2 kapalı sergileme alanında buluşturmayı hedefleyen UNICERA; seramik, granit, mermer, doğal taş, mozaik, vitrifiye ürünler, armatür, küvet, jakuzi, duş kabin, banyo mobilyaları ve aksesuarları, havlupan ve dekoratif radyatörler, sauna ve hamam ekipmanları, seramik işleme teknolojileri, mutfak mobilyaları ve tamamlayıcı ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

UNICERA, Seramik makineleri, makine yedek parçaları, yan sanayi ürünleri, hammaddeler ve kimyasallar ile kapsamına CERAMICTECH Seramik İşleme Teknolojileri özel bölümünü de ekledi.

UNICERA, 24 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında geniş ürün yelpazesi ile katılımcı ve ziyaretçilerini bekliyor.

Ziyaret Saatleri: 24-28 Şubat 2015 – 10.00 / 19.00

Ulaşım: Atatürk Kültür Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsleri İskelesi Otoparkı, Bostancı Deniz Otobüsleri İskelesi Otoparkı, Atatürk Hava Limanı İç ve Dış Hatlar Geliş Terminali Önü ve Sabiha Gökçen Hava Limanı İç ve Dış Hatlar Geliş Terminali önünden TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne fuar süresince ücretsiz servisler olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu