Vanucci’nin yenisi: Quarzo

Vanucci yepyeni Quarzo modeliyle göz dolduruyor. Quarzo, akıllıca depolama çözümlerini mutfağınıza taşırken zarafetten de ödün vermiyor.

Vanucci’nin ihtiyaca yönelik tasarladığı Quarzo, pratik kullanıma sahip, estetik görünen mutfaklar sunuyor. Çeşitli renk alternatifleri ile göze çarpan model, dönüştürülebilir malzemeleriyle doğa dostu oluşu, tüketicinin içini rahatlatıyor.

Özgün tasarımlarıyla mutfaklara pratik ve estetik bir görsellik kazandıran Vanucci, modern modeli Quarzo ile sadeliği yeniden yorumluyor. Farklı renk seçenekleri ile dikkat çeken model, farklı olmak isteyenler için yeni alternatifler sunuyor. Tezgah altı çekmeceleri ve kullanışlı kiler dolapları pratik kullanışlı olmasına için olanak sağlıyor. Cam kapakları ise ahşap modellere bile kombine edilebiliyor.

Geri dönüşümlü malzemesi ile tam bir doğa dostu olan Quarzo, Vanucci’ye özel kendinden kulplu tasarımı ile göz dolduruyor. Quarzo ayrıca geniş tezgah altı çekmeceleri ve kullanışlı kiler dolaplarıyla fonksiyonel bir alan yaratıyor. Ahşap modellerle dahi kombine edilebilen model, yeni cam kapakları ile mutfağınıza görkemli bir şıklık sunuyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu