Venida serisinde eski ve yeni bir arada

Villeroy&Boch Karo tarafından geliştirilen yeni duvar ve zemin serisi Venida, çeşitli kültürlerin farklı unsurlarını, sıcak renklerin uyumlu birliği, altınlı ve gümüşlü uygulamalar ile harmanlayarak; eski ve yeninin entegrasyonunu sağlıyor.

Gri ve bej renklerden oluşan Venida, altın ve gümüş gibi yüksek kalitede dekoratif unsurlar içeren şerit dekorlar ile zengin bir tasarımın yakalanmasını mümkün kılıyor. Sırlı ve mat cilalı vilbostone porselen yer karoları, estetik açıdan kusursuz alanların tasarlanmasına olanak sağlıyor.

Pürüzsüz ve yıkanmış görünüme sahip Venida duvar karoları, 30×90 cm gibi büyük boyutlardan oluşuyor. Sahip olduğu ceramicplus kaplama özelliği ile de bakım kolaylığı sağlıyor. Temel karolar, bej ve gri-beyaz renklerinde ve aynı formata sahip gümüş-bej, gri-altın gibi gerçek altın kakmalar ile tamamlanabiliyor. Yatay veya dikey olarak döşenebilen karolar, daha farklı dekorasyon için de 7,5×90 cm ve 5×30 cm boyutuna sahip bej-gümüş ve gri-altın renklerindeki çizgili bordürler ile zenginleştirilebiliyor.

Koleksiyonun tüm renklerine sahip köşe ve süpürgelikler, metal kenar süsleri ve köşe süpürgeliklerin yanı sıra iç ve dış köşelerle de eşleşerek anlamlı olduğu kadar estetik duvar tasarımları oluşturuyor. Venida zemin karoları, 60×60 cm formatında kaba cilalı yüzeye sahip sırlı vilbostone porselenden üretiliyor. Duvar ile mükemmel uyum yakalayan gri ve bej renk seçeneklerine sahip karolar 10 mm kalınlığında rektifiye edilmiş olarak sunuluyor.

Venida, duvar ve zemin arasında güzel bir uyum yaratırken, dekorasyon çeşitliliği olarak da farklı kombinasyonlar öneriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu