Vileda Magical ile evlerde uzun süren temizlik

Vileda Magical ile kir oluşumunu önleyerek temizliğin süresini uzatın.

Ev kadınlarının en büyük rüyası, yaptıkları temizliğin uzun süre kalıcı olması. Vileda Magical, yüzeylerde kirlerin oluşumunun önüne geçerek evlerin temiz kalma süresini olabildiğince uzatıyor.

Su kaydırma özelliğine sahip sprey ve süper mikrofiber bezden oluşan Magical, su tutmayan sihirli yüzeyler yaratarak  pencere, ayna, fayans gibi yüzeylerde su lekelerine karşı günlerce üstün koruma ve mükemmel sonuç ortaya koyuyor.

Suyun içerisindeki kireç ve kir, yüzeylerde damlacıkların ve izlerin oluşmasına neden oluyor. Yüzeye Süper Mikrofiber Bezi ile yayılan magical sıvı; suyun yüzeylerden akıp gitmesini sağlıyor.  Vileda Magical, kireç lekelerine karşı duşakabinlerde, su lekelerine karşı armatürlerde, buhara karşı aynalarda ve yağmur lekelerine karşı camlarda gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Vileda Magical, özel üretilen süper mikrofiber bezi ile önemli bir farkını ortaya koyuyor. İnsanın saç telinden 100 kat daha ince olan Süper Mikrofiber Bez, bileşimi sayesinde Vileda Magical Sprey’in yüzeylere en etkili şekilde dağılmasını sağlıyor. Süper mikrofiber lifler, yüzeydeki Magical Sprey’i emmeden dağıtarak, spreyin etkisini tamamlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu