Villari Boutique markası artık İstanbul’da

İtalya’nın 47 yıllık porselen mimarı Villari Boutique, Londra, Moskova, Tokyo, Dubai ve Tahran’dan sonra şimdi de İstanbul’da.

İtalyan bir ailenin 1967 yılında porselen biblo üretimiyle başlayan Villari Boutique serüveni, kısa sürede İtalya’da hızla yayıldı. Her biri özel olarak tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen porselenler sayesinde Villari, 47 yılın içinde sadece İtalya’da değil, tüm dünyada önemli bir marka haline geldi.

Klasik ve modern olmak üzere 2 farklı konseptte hazırlanan Villari koleksiyonu, Londra, Moskova, Tokyo, Dubai ve Tahran’dan sonra İstanbul Altunizade’de özel üretim severler için bir mağaza açıyor. Tamamen el yapımı olan ve kişiye özel üretim yapma olanağı sunan Villari Boutique koleksiyonlarında, kahve takımlarından mumluklara, biblolardan yemek takımlarına kadar birçok ürün bulunuyor.

Heykel yapımı ile başlayan serüven

Villari Boutique markası İtalya’da, Silvia ve Cesare Villari çiftinin porselen heykeller yapmasıyla ortaya çıktı. Venedik’e 70 kilometre uzaklıktaki fabrikada üretilen koleksiyon, gün geçtikçe her türlü iç mekan için lüksün ve saflığın birleşimiyle dekoratif parçalara dönüştü. Ressamlar, süsleme sanatçıları, çiçek sanatçıları gibi konularında usta zanaatkarlar bilgi birikimlerini ve becerilerini aktararak, klasikle modern tasarımın bir arada sunulduğu bir yaşam tarzı markası ortaya çıkardı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu