Villeroy & Boch, Legato Banyo Mobilyası Serisi

Villeroy & Boch, Legato banyo mobilyası serisine dolaplı lavabo, DirectFlush klozet, bide ve akrilik küvet ekleyerek genişletti ve komple bir banyo koleksiyonu haline getirdi.

Legato’nun yeni dolaplı lavaboları, telkâri tasarımı içeren ve kolay anlaşılır bir tasarım dili ile geliştirildi. Seramiğe aydınlık veren ve lavabonun mobilyanın üstünde yüzüyormuş gibi bir etki yaratmasını sağlayan özel eğimli kenarlar seriyi farklılaştırıyor. Lavabolar 50c m ile 130 cm’ye kadar ebatlar içeriyor. 50 cm lavabo mobilya ile kombine edilemezken; 130 cm lavabo dolabı 2 ayrı lavabodan oluşacak şekilde tasarlanmıştır.

60 cm ve üzeri ebatlarındaki lavabolar Legato lavabo dolapları için tasarlanmış olup, opsiyonel LED ışıklandırma ile sunuluyor. Kulpsuz ve gövde ile aynı hizada tasarlanan cephe belirgin, uyumlu ve estetik bir görünüm oluşturuyor.

Legato serisinde yer alan mobilyalar banyolarda depolama alanları yaratmaya devam edecek. Seride var olan parlak beyaz, Santana meşe, taş grisi, parlak gri, meşe grafit, mat beyaz, Terra mat ve Karaağaç renklerine beyaz ahşap da eklendi.

DirectFlush klozet ve bideler

Legato serisinde duvara ve yere monte edilebilen klozet ve bideler bulunuyor. Klozetlerde yenilikçi DirectFlush teknolojisi yer alıyor. Kanalsız olan DirectFlush, benzersiz su akışı ve su sıçratma koruması ile yenilikçi yıkama teknolojisine uygun tasarlanmış bir klozet… Bu devrim yaratan klozet, kusursuz hijyen sağlayan açık tasarımı ile çok daha kolay bir temizlik fırsatı sunuyor. Bu modern yıkama teknolojisi, minimum su tüketimi ile en iyi yıkama etkisini de yaratıyor. Klozetler SlimSeat ve SlimSeat Line olmak üzere 2 seçenekte sunuluyor.

Yeni akrilik küvetler, armatürler, aynalar ve aynalı dolaplar

Yüksek kaliteli akrilikten yapılan dikdörtgen küvetler, geniş ve 15 mm yüksekliğindeki kenarları ile Legato serisini tamamlıyor. 190X90cm, 180X80cm, 170X75cm ve 170X70cm olmak üzere 4 ebat seçeneği ile kişisel alışkanlıklar ve banyo alanının kullanımına göre seçim yapılabilme olanağı sağlıyor.

Cult serisinin armatürleri Legato’nun yalın tasarımı ile harmoni oluşturuyor. Banyo mobilyaları, More To See 14 Sound ayna ve My View 14 aynalı dolaplar ile tamamlanıyor ve banyolarda mükemmel uyum yakalanabiliyor. Her iki aynada da LED ışık teknolojisi mevcut… Işıklar sıcak beyazdan soğuk beyaza kadar ayarlanabiliyor ve LED ışık 3 farklı şekilde seçilebiliyor. Dolap kapağındaki aynalar her iki tarafta da yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu