Samsung WaterWall bulaşık makinesi ile üstün performans

Samsung Electronics, son teknoloji ürünü WaterWall bulaşık makinesini Ekim ayında tüketicilerine sunuyor.

Radikal bir teknolojiye sahip olan Samsung WaterWall, öne ve arkaya hareket edebilen yepyeni su duvarı teknolojisi ile geleneksel döner püskürtmeli bulaşık makinelerine meydan okuyor.

WaterWall, “lineer mekanizma” denilen, makinenin alt kısmı boyunca hareket ederek, dikey su jetleriyle her köşeye düzenli su basıncı sağlayan bir sisteme sahip. Makine, bir köşeden diğerine güçlü bir su duvarı oluşturma özelliği ile her seferinde tüm bulaşıkları teker teker yıkıyor ve böylece maksimum performans sergiliyor.

Samsung WaterWall
Samsung WaterWall

Makinede bulunan Zone Booster özelliği, kirlilik dereceleri birbirinden farklı bulaşıkları maksimum performansla eşit miktarda temizliyor. En kirli bulaşıklar bir tarafa, daha az kirli bulaşıklar bir tarafa konularak, bu özellikten faydalanıldığında, makine farklı basınç oranları uygulayarak tüm bulaşıklara nüfuz ediyor.

WaterWall’un esnek, katlanabilir ve çıkarılabilir tasarımı ise, tüketicilere bulaşıkları kolayca yerleştirme ve boşaltma imkânı sağlıyor. Makine, yıkama işleminin ardından kapısını otomatik olarak açıyor ve böylece içerideki buharın dışarı çıkmasını sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu