Yaratıcı İçecek Sunumları

İçecek hazırlarken, ufak birkaç yaratıcı dokunuş ile bambaşka bir sunum gerçekleştirmek mümkün.

Evde kendi aranızda, ya da bir davette misafirleriniz için hazırladığınız içecekleri tadı ile olduğu kadar, sunumu ile de hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. İçecek sunumlarınızı otlar ve meyvelerle renklendirerek, ikramlarınıza güzellik katabilirsiniz.

Kavanoz Bardak

Farklı Bardaklar

İçecek sunumunda farklı bardaklar kullanmayı tercih ederek, misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Örneğin; büyük kavanoz bardaklar göz dolduran görünümleri ve sıcak tasarımları ile içecek deneyimini keyifli bir sürece dönüştürebilir.

karpuzlu-cecek-sunumu

Alışılmadık Meyveler

İçecek sunumunda her zaman kullanılan meyvelerin dışına çıkarak, farklılık yaratabilirsiniz. İçecek bardaklarının kenarına karpuz dilimleri iliştirmek gerçekten de çok hoş ve iştah açıcı bir görünüm yaratır.

Çiçekli İçecek Sunumu

Çiçekler ve Orman Meyveleri

İçecek sunumunda bardakların etrafına, hatta içlerine çiçekler bırakmak da çok estetik bir sunum oluşturur. Çiçekler ile birlikte orman meyveleri de kullanabilirsiniz. Bir kürdana dizdiğiniz iki, üç küçük orman meyvesini bardağın üzerine yerleştirerek, çok hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Dileyen misafirler, bu orman meyvelerini kolaylıkla yiyebilir.

Biraz yaratıclık ve cesaret ile herhangi bir içeceği çok hoş bir şekilde sunabilirsiniz. İkramlarınızda farklılık yaratmak, sizi misafirlerinizin gözünde harika bir ev sahibi ya da ev sahibesi yapacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu