Yatak Başı Seçenekleri

Yatak baş ucunuzu bir çerçeve ile de süsleyebilirsiniz, dilimlenmiş ağaç gövdeleri ile de. Yatak başı seçenekleri nelerdir? Sizin yatak başınız hangisi olsun? Seçtiğiniz yatak başlarıyla odanızda farklı bir hava yaratın.

Mobilya ve duvar renginiz ahşap renklere uygunsa, yatak başı seçiminizi dilimlenmiş ağaç gövdelerinden yana kullanabilirsiniz. Bunun için bir marangoza gidip, yaşlı ağaçların kalın gövdelerinden dilimler kestirebilirsiniz. Daha sonra kestirdiğiniz bu gövdeleri cilalatıp, yatağınızın baş ucundaki duvara monte edebilirsiniz.

Renkli bir odanız olsun istiyorsanız, renk renk boyadığınız tavan göbeklerini yatak baş ucunuzda kullanabilirsiniz. Yapı marketlerinde hazır satılan tavan göbeklerini alıp, istediğiniz renge boyayın. Daha sonra bunları bir usta yardımıyla yatak baş ucunuza yapıştırabilirsiniz.

Odanızda farklı bir ambiyans yaratmak için, yatak baş ucunuza boş bir çerçeve yerleştirebilirsiniz. İsteğinize göre bu çerçevenin içini fotoğraf ya da notlarınızla doldurabilirsiniz.

Varolan yatak başınızın rengini sprey boyalarla değiştirebilirsiniz. Rengini değiştirdiğiniz yatak başınıza dekoratif kağıtlar yapıştırabilirsiniz.

Yatak başını seçerken kendi stilinizi ve odanızın dekorunu göz önünde bulundurmayı unutmayın. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu