Yatak Odası Gardırop Modelleri

Yatak odası dekorasyonunun en önemli parçası olan giysi dolapları odanın düzenini sağlar. İhtiyaca uygun yatak odası gardırop modelleri ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Giyinme odasında ihtiyacınız olan temel malzemeler; raflar, çekmeceler ve asma raylardır. Raflarınızı giysi koymak için kullanabileceğiniz gibi kutu koymak için de kullanabilirsiniz. Kazak, pantolon gibi askıda durmaması gereke giysiler raflarda tutulabilir. Giysileri türlerine göre ayırarak yerleştirirseniz kolayca bulabilirsiniz.

Alanınız yeterince büyük değilse dolap kapağı olarak sürgülü kapı kullanabilirsiniz. Böylece ortada kalan alana bir puf yerleştirebilirsiniz.  Puf da giyinip soyunurken giysileri kısa süreli koyabileceğiniz bir aparat olarak kullanılabilir.

Giysi dolaplarında düzen sağlamak için ip uçlarından faydalanabilirsiniz. Yüksekliği fazla olan raf araları için, dolabınızın ölçülerine uygun ahşap parçalar kestirin. Sık kullanılan kıyafetlerinizi kolay ulaşacağınız şekilde yerleştirin. Kıyafetlerinizi üst üste yığmak yerine, kendi içinde bölümlendirin ve raflara yerleştirin. Raf miktarı yeterli değilse dolap içi düzenleyiciler kullanın.

Çorap, eşarp, şal, kemer gibi aksesuarlar için yeterli çekmece yoksa saklama kutularından ve boş alanınıza uygun ebatlarda seçebileceğiniz hurçlardan faydalanın. Giysi dolabının askılık bölümü çekmece ve raflara göre daha büyükse ve bu bölümde daha fazla alan varsa kazak, tişört gibi kıyafetlerinizi asarak muhafaza edin.

Gardırop Modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu