Yataş’tan 10.000 akıllı yaylı yatak

Yataş, omurganıza destek sağlayan 10.000 akıllı yaylı yatağını kullanıma sundu.

Yataş yeni yıla iddialı giriyor. Ödüllü Hi-Low ve Posturflo HD yay teknolojilerinin kullanılarak üretildiği “King Master 10.000” yatağı ile Yataş, siz uyurken vücudunuza istediği konforu en sağlıklı biçimiyle sunuyor.

Yataş’ın son harikası “King Master 10.000” serisi, yatak çekirdeğinde bulunan ve aralıksız çalışan 10.000 adet akıllı yayı ile uyku sırasında vücudunuzun ihtiyaç duyduğu rahatlığı omurganızı destekleyerek sunuyor. Sağlıklı ve rahat uyku için “alanında ilk ve tek” King Master 10.000, yüksek hava geçirgenliğine olanak veren yay sistemi ile de yatağınızın sürekli nefes almasını sağlıyor. Kusursuz yaylı sistemiyle rahat ve aralıksız uykular sunan Yataş, renkli rüyaların da kapısını çalıyor.

Konforu kadar işçiliği de dikkat çeken King Master 10.000 yatağı, pürüzsüz, ipeksi görünüme sahip saten kumaşı, el işçiliği kullanılarak birleştirilen iç kısımları ile yatak odalarında şıklığı tamamlıyor. 20 mm yükseklik ve 33 mm’lik çapıyla dünyanın en küçük pocket yaylarından oluşan Posturflo HD yatak, uykunun en sağlıklı halini sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu