Foto Galeri

Yaz Dekorasyonu

Pratik dekorasyon fikirleri ile yazı evlere taşımak mümkün. Yaz dekorasyon önerileri ile yazı esintisi hep evinizde olsun.

Yazın gelmesi ile beraber, dekorasyonda da değişime gidilir. Daha çok canlı renklerin ve desenlerin öne çıktığı yaza uygun dekorasyon önerileri kolayca uygulanabilir. Yaza özel dekorasyona başlamadan önce, kıştan kalan dağınıklık ve fazlalıklar ortadan kaldırılmalıdır. Bu sayede dekore edilecek alan daha net algılanabilir.

Dekorasyona kişisel beğenileri yansıtmak adına, hangi rengin nerede ve ne yoğunlukta kullanılacağına karar vermek gerekir. Burada evin genel mobilyalarına uygun bir kombin gerçekleştirmeye önem vermek gerekir. Yazın en gözde ikilisi olan çiçekler ve kuşlar, çeşitli aksesuar ve tekstillerde sıkça kullanılabilir.

Mobilyaların kumaşlarında değişim yapılabilir. Ancak bu işlem, hem zahmetli, hem de bütçeyi zorlayacak kadar maliyetli bir değişimdir. Bunun yerine mobilyalarda, sadece koltuk ve puflar değiştirilebilir. Döşemeciye, kişisel zevke uygun renk ve desende, çıkartılabilen kılıflar yaptırılabilir. Bu sayede, hem evde yeni bir hava yaratılır, hem de kılıfların çıkartılıp yıkanması ile hijyen sağlanır.

Yazın etkisini evde hissettirmenin diğer bir yolu da duvar uygulamalarıdır. Örneğin duvarlarda renkli çıkartmalar, empirme desenli kumaş panolar ve desenli kağıtlar uygulanabilir.

Siz de bu pratik dekorasyon fikirleri ışığında evinizde yaz dekorasyonunuzu yapabilir ve yaşam alanlarınıza farklılık katabilirsiniz.

Yaz Dekorasyonu Önerileri

Bu konu hakkında fikriniz bizim için önemli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evhayat'a katılın!

Evhayat'taki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Evhayat'a katılın!

Evhayat'taki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.