Yazlık Pratik Dekorasyon Fikirleri

Sıcak havaların kendisini hissettirmesiyle yaz hazırlıkları da başladı. Yaz cıvıltısını evinizde hissetmek için yazlık pratik dekorasyon fikirleri işinize yarayabilir.  

Yaz aylarının kendini hissettirmesiyle beraber evlerde yaz hazırlığı başladı. Alfemo, evlerde yaz esintisi için önerilerde bulundu. Evlerinde yaz hazırlığı yapanlara, yeni evleneceklere yönelik yaz hazırlığı için pratik dekorasyon fikirleri veriyor.

Yaz aylarının kendisini hissettirmesiyle beraber insan psikolojisindeki enerjik değişimde kendini de göstermeye başladı. Ruhumuzu yenileyen yaz aylarında sıra evdeki değişikliklere geldi.

Yaz cıvıltısını evlerde hissetmeniz için önerilere göz atıp yaz hazırlığına başlayın. Yapacağınız ufak dokunuşlarla yazın neşesini evinize taşıyabilirsiniz.

Pratik Dekorasyon Fikirleri

Duvar renginizi değiştirin. Yazı yansıtan cıvıl cıvıl renk tonlarıyla hem mobilyalarınız hem eviniz daha ferah bir görüntüye kavuşur.

Kışın koltuklarınızda kullandığınız kadife kumaşlar yerine hem ferahlık hem de görsellik için koltuklarınızı keten kumaşlarla giydirebilirsiniz.

Yaz çiçeklerini vazonuzda, saksılarda kullanarak mis kokularla evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Yaşam alanımızdaki mobilyalar ruhumuzu yansıtır. Mobilyaları özel temizleyiciler silmeli ve özel yağ ile yağlamalıyız. Böylece hem sağlıklı, hem de dayanıklı olacaklardır.

Dekoratif aksesuarla evinizde yaz esintisine kavuşabilirsiniz. Koyu renk zigonlar yerine cam, deniz kabuğu gibi organik malzemeler içeren aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Bahçe ve balkonlarda fazla vakit geçireceğimiz şu aylarda zamanımızı daha keyifli hale getirmek için aydınlatma ve mobilya düzenlemesi yapabilirsiniz. Mobilyalarınızı açık renk kumaşlarla dekore edebilir, aydınlatmada renkli fenerleri kullanabilirsiniz.

Kışın kullandığınız şöminenize ihtiyacınız kalmadı. Şöminenizdeki renkli aydınlatmalarla odanıza renk katabilirsiniz.

Renkli perdeleri tercih edin. Perdelerinizde kullanacağınız renkli motifler yaşam alanınıza esenlik kazandıracaktır.

Halı yerine kilimi tercih edin. Kalın halılar yerine bol renkli kilimlerle yerlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu