Yemek Masası Modelleri

Yemek masası modelleri arasından dekorasyonunuz için ve odanız büyüklüğüne göre en uygun seçimi yapabilmek için yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Yemek masası alırken öncelikle salondan bağımsız bir yemek odanız mı olacak, yemek masasına salonunuzda mı yer vereceksiniz, yoksa mutfakta mı bulunacak, önce buna karar vermelisiniz. Bu kararı verirken evinizin büyüklüğü de önemli bir etkendir.

Yemek masanızı salonunuza yerleştirecekseniz, odanızda çok yer kaplamamasına özen gösterin. Mesela cam kenarları yemek masaları için en uygun yerlerdir.  Düz hatlı modern yemek masaları cam kenarları için uygundur.

Eğer yemek masanızı mutfağa koyacaksanız daha spor ve pratik mobilyalar seçebilirsiniz. Hem yemek masası, hem de çalışma tezgahı olabilecek modeller tercih edebilirsiniz. Büyük sandalyeler yerine masanın altına girebilecek tabureler kullanabilirsiniz.

Yemek masalarınızı genellikle özel davetler için kullanacaksanız istenildiği takdirde genişleyen yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Ahşap bir yemek masasını modern sandalyelerle tamamlayabilirsiniz. Yarattığınız zıtlık odanıza hoş bir hava katabilir.

Dekoratif Yemek Masası Modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu