Yeni Ariel Sıvı Deterjan

Ariel, hem renkliler hem de beyazlar için geliştirdiği toz deterjanın leke çıkarma gücü ile sıvı deterjanın hassas bakımını bir araya getiriyor.

Yeni Ariel Sıvı Deterjan, yalnızca lekeleri çıkarmakla kalmıyor; aynı zamanda kumaşların ilk günkü gibi parlak, renkli ve canlı kalmasını sağlıyor.

Aktif temizleme gücünü arttıran özel bir teknolojiye sahip “Derinlemesine Temizlik Kompleksi” ile zenginleştirilen Yeni Ariel Sıvı Deterjan’ın güçlü temizlik maddelerinden oluşan patentli karışımı; kalıntı bırakmadan, giysilerinizin kumaşına zarar vermeden zorlu ve inatçı lekelerin üstesinden geliyor.

“Leke Savar Kapak” sadece ürünün kullanım miktarının ayarlamasını yapmakla kalmıyor, aynı zamanda üst tarafındaki tırtıklı bölge ve kırmızı fırçası ile lekelere makineye yerleştirmeden önce ön müdahale yapmaya olanak sağlıyor.

Yeni Ariel Sıvı Deterjan, 3 Aşamalı Kumaş Bakım Teknolojisi

  1. Adım: Hem gözle görünen kiri hem de gözlerimizle göremediğimiz, kıyafetlerin grileşmesine neden olan kiri temizlemek üzere liflere kadar derinlemesine temizlik sağlar.
  2. Adım: Bir saç bakım ürününün saçlarınızı koruması gibi, yıkama ve kurutma sırasında kumaş liflerini korur. Yıkama suyunda yer alan çökeltilerin kumaş liflerine yeniden işlemesini önler.
  3. Adım: Son olarak, gözle görülemeyen ve kötü kokuya neden olan kirleri tamamen temizler. Ayrıca benzersiz temizlik kokusuyla kıyafetlerinizi iyileştirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu