Yeni Ev Kutlama Hediyeleri

Arkadaşlarınızın veya sevdiklerinizin yeni evlerine ilk gittiğinizde, götüreceğiniz ev hediyesine karar verebilmek için aşağıdaki alternatifleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kahvaltı Sepeti

Sağlıklı bir kahvaltı tabağı, evine yeni taşınmış arkadaşlarınız veya komşularınız için, koşuşturma süreçlerinde, en son akıllarına getirebilecekleri şeylerden biridir. Bunu göz önünde bulunduracak olursanız, yeni eve taşınan arkadaşlarınıza kahvaltı sepeti hazırlayarak , küçük bir jest yapabilirsiniz. Kahvaltı sepetinizin içine, bitkisel çaylar, küçük renkli mutfak havluları, kahve, esmer şeker, süt, portakal suyu, birkaç çörek, yağ ve marmelat koyabilirsiniz. Adınızı, adresinizi ve ilk kahve davetinizi bir kartın üzerine yazarak arkadaşlarınıza vermeniz, kaybetmiş olabilecekleri iletişim bilgilerinize yönelik de bir çözüm oluşturacaktır.

Alet çantası

Yeni bir eve alışabilmenin ilk yolu, eski evden parçaları bulabilmektir. Evine yeni taşınan arkadaşlarınıza, kablo, çekiç ve kancalardan oluşan küçük ve sevimli bir set hediye edebilirsiniz. Düzenli bir alet çantası ile, karmaşık ve zor görünen tablo ve fotoğraf asma işlerine çözüm bulabileceğiniz gibi, birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı veya eşyayı çerçeveletip yanında hediye olarak verebilirsiniz.

Önemli noktalar:

Bir kovayı yeni ev ihtiyaçları ile doldurun: ampüller, uzatma kablosu, şerit metre, önemli bilgilerle işaretlenmiş olarak vereceğiniz bir semt haritası( tren saatleri, önerebileceğiniz en iyi kuru temizleme, bakkal, bilişim dükkanları, pizza dükkanları gibi bilgiler not düşülmüş şekilde), çok güncel ve yararlı bir hediye olacaktır.
Bu hediyelerle, sevdiklerinizin hem yeni evlerine, hem de taşındıkları yeni semte adaptasyonunu hızlandırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu