Yenilikçi Lavabo Tasarımları: VitrA

Yenilikçi lavabo tasarımları ile modern banyo dekorasyonları yapmaya ne dersiniz? Banyonuzu tasarlamaya lavabodan başlayın.

Yaşam alanlarında bireysel ve toplu kullanıma uygun alternatif tasarımlar sunan VitrA, yenilikçi lavabo tasarımları ile banyolara ideal çözümler getiriyor. Tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek tasarımlarıyla dikkat çeken birbirinden farklı koleksiyonlarda hem küçük hem de büyük banyolar için çok sayıda ürün seçeneği mevcut.

İstanbul ve Valarte koleksiyonları büyük banyolara şıklık yansıtırken Frame, Outline ve Sento koleksiyonları, küçük yaşam alanları için asgari düzeyde yer kaplayan ürünleriyle daha ferah ve sade bir banyo oluşturmanıza katkıda bulunuyor. Lavabo dolaplarıyla da kullanıcıların ilgisi çeken VitrA’nın fonksiyonel olduğu kadar tasarımsal özellikleri sayesinde banyolarınızda gerçek konforun keyfini yaşayabilirsiniz. Etajerli lavabo koleksiyonlarıyla geniş kullanım alanları amaçlayan ve banyolara azımsanamayacak ölçüde yer kazandıran bu ürünler, yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan fonksiyonel depolama alanlarının oluşturulmasına da katkı sağlıyor. Estetik tasarımla kusursuz işlevselliği bir araya getiren VitrA lavabo takımları, banyolara yeni bir bakış açısı getirecek.

Modern Banyo Dekorasyonunda VitrA Lavabo Esintisine Devam

Modern ve büyük banyolar için ayaklı lavabo modelleri ön planda olmakla birlikte VitrA’nın İstanbul ve Valerte koleksiyonları banyolarınızda sihirli dokunuş etkisi yaratıyor. İstanbul koleksiyonu klasik ayaklı lavabolara yeni bir ivme ve estetik ortaya koyarken kolon ayak tasarımı klasik geçişlerin dışında modern geçişleri de içinde barındırıyor. Valerte koleksiyonu hem ayaklı, hem tezgah üstü hem de etajerli dolaplarıyla tüm ihtiyaçları karşılayarak sınırsız tasarım imkanı sunuyor. Tezgah üstü kullanıldığında ve etajerli dolapla tercih edildiğinde ekstra yer kazandırmanın yanı sıra banyonuzda düzenli bir görünüm de oluşturuyor. Zevkinize uygun tarzı yansıtmanızı sağlayan Valerte koleksiyonu, etajerli dolaplarında mat beyaz, mat gri ve mat fildişi renk seçenekleriyle VitrA’nın modern ve klasik koleksiyonlarında yer alan diğer ünitelerle de kombine edilebilir.

Küçük Banyoları Gizli Detaylarla Ferahlatan VitrA Modelleri

VitrA çanak ve yarım tezgah lavabo modelleriyle küçük banyolara büyük çözümler sunuyor. Bunu da, tasarımsal ve estetik özelliklerinden taviz vermeden gerçekleştiriyor. VitrA’nın yenilikçi ürünlerinden Frame, ‌Outline, Integra ve ‌Sento koleksiyonları da oldukça göz alıcı. Vitra tasarım ekibi tarafından tasarlanan Frame koleksiyonu modern çizgiler barındıran ve modüler dizayn ile ahşap detayları birleştirerek estetik ve fonksiyonel yapısıyla banyolardaki şıklığı tamamlıyor. Seramik lavabosu ve etajerli banyo dolaplarıyla en küçük yaşam alanlarını bile işlevsel olarak değerlendirmenize olanak tanıyor. Yine VitrA tasarım ekibi imzalı Integra koleksiyonu ise her ihtiyaca yanıt verme potansiyeline sahip. Integra lavabolar tezgah üstü etajerli banyo dolaylarıyla hem yaşam alanınıza yer kazandıran hem de ince zarif görünümüyle modern çizgiler çerçevesinde yer alan ürünler geliştiriyor. Bu ürünleri mobilyalarınıza da monte edebilirsiniz. Ayrıca banyonuza ferahlık getirmek istiyorsanız da Integra ideal.

Her Banyoya Çözüm Üreten Estetik ve Fonksiyonel Koleksiyonlar

Outline çanak lavabolar dayanıklılığı ve TV, oval, kare, asimetrik ve yuvarlak formlarına ek olarak mat beyaz, beyaz, mat siyah, mat bej ve vizondan oluşan beş farklı renk seçeneğiyle banyolara yeni bir bakış açısı sunuyor. Sento tezgah üstü lavabo modelleriyle VitrA’nın banyo dolaplarını ve aksesuarlarını birleşerek kusursuz bir ahenk yaratabilirsiniz. Bu model, yaratıcı ve fonksiyonel saklama alanı çözümleriyle yine sizler için banyo zemininde daha fazla boş alan elde etmeyi amaçlıyor. VitrA banyo lavaboları sınırsız ürün çeşidiyle tüm yaşam alanları için en ideal dekorasyonu ve tasarımı sağlarken modern çizgileri, klasik dokunuşları ve zamansız country tarzı ile her zevke uygun ürün bir alternatifi. Sıra dışı renk çeşitleriyle her banyoya konfor, estetik ve işlevsellik kazandırıyor.

En yakın VitrA bayisine gelerek lavabo fiyatlarını inceleyebilir, yaşam alanınıza en uygun olan ürünleri belirleyebilir ve seçtiğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu