Yılbaşı Dekorasyonu

Yılbaşı, yılın en özel zamanıdır. Bu yüzden, herkes bu güzel zamanı, sevdikleriyle güzel bir ortamda kutlamak ister.

Unutulmaz ve eğlenceli bir yılbaşı geçirmeniz için, birkaç yaratıcı fikir:

  • Küçük bir cam kase veya dekoratif desenli bir kase alın. İçine, küçük kozalaklar yerleştirin ve bunu orta sehpanızda, dresuarınızda veya etajerinizin üstünde sergileyin. Kozalak, çam ağacını çağrıştırdığı için, güzel bir yılbaşı dekoru yaratmanıza yardımcı olur. 
  • Banyonuzdaki duş perdenizi güzelce temizleyin. Dış kısmına, çeşitli yılbaşı süslerini yapıştırıcı yardımıyla tutturun. Kırılmaması için, plastik ve küçük süsleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Banyoya her girişinizde, yılbaşı ruhunu hissedeceksiniz. 
  • Büyük veya küçük, istediğiniz boyda bir çam ağacını süsleyin ve salonunuzun en güzel köşesine yerleştirin. Çevresine veya dibine, pamuk kullanarak kara benzer süslemeler yapabilirsiniz. 
  • Yılbaşına özel bir bitki olan kokina çiçeği, çok güzel görünür fakat dikenli olduğu için dikkatli tutulmalıdır. Koyacağınız vazo uzun olursa, saplarını uzun bırakabilirsiniz. Ancak vazonun içinde kalacak kısımları, budama makası ile dikkatlice budayın. Yoksa, dikenleri yüzünden kabarık ve hoş olmayan bir görüntü oluşur. 
  • Taze veya yapma ökse otlarını dilediğiniz her yere asarak yılbaşı dekorasyonunuzu tamamlayın. 

Bu yaratıcı ipuçlarıyla, yılbaşının ruhunu evinize yansıtın. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu