Yılbaşı İçin Kapı Süsü

Yılbaşı yaklaşıyor. Yılbaşı dekorasyonunda kapı süsüne yer açın. Kapınızı kapı süsü ile güzelleştirebilirsiniz.

Evde bulunan malzemeler ile el emeği tasarımlar oluşturarak ev için, yeni dekorasyon objeleri hazırlanabilir. Örneğin; evin dış kapısına, mevsime uygun olarak bir çelenk halkası yapılabilir. Bunun için artık kumaşlar ya da renkli kâğıtlar kullanılabilir. Önce çelenk halkasına artık kumaş parçaları çok sık aralıklar ile bağlanır. Daha sonra, bu bağlı parçalar silikon ile sabitlenir. En sonunda da, istenilen bir ucuna kâğıt çiçek takılır.

Kış mevsiminin sembollerinden olan kozalakları şık bir kapı süsü hazırlamak için kullanabilirsiniz. Evde hazırlayacağınız kış kapı süsü için ihtiyacınız olan malzemeler; kozalaklar, kabuklu yemişler, silikon tabancası, beyaz boya, ince tel ve teli kapatmak için pamuk gibi bir dolgu malzemesi ve kumaş.

Kapı pervazlarını boydan boya kablolu aydınlatma ile süsleyebilirsiniz. Yılbaşının simgesi haline gelen çorapları ev dekorunda da kullanabilirsiniz. Yılbaşı için seçtiğiniz kırmızı çorapların içini küçük hediyelerle doldurup, kapı ya da pencere koluna asabilirsiniz. Evinizin dış kapı kulplarını büyük kurdelelerle süsleyebilirsiniz.

Kapı Süsü Örnekleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu