Yılın En İyi Full HD TV Ödülü’nün sahibi “Samsung 55 H7000”

EISA’da, Yılın En İyi Full HD TV Ödülü’nü kazanan Samsung 55 H7000 7 Serisi Smart 3D Full HD LED TV, renkleri ve ayrıntıları iyileştirerek tüketicilerine zengin ve canlı bir seyir zevki sunuyor.

Full HD sınıfının en iyi görüntü kalitesine sahip olan Samsung UE55H7000, en son Micro Dimming Ultimate teknolojisi ve 4 çekirdekli işlemcisi ile televizyondan en iyi şekilde yararlanılmasını sağlıyor.

Ultimate Micro Dimming, renkleri ve ayrıntıları iyileştirerek, izleyicilere zengin ve canlı bir seyir imkânı sağlıyor. Clear Motion Rate (CMR) teknolojisi ise, en hızlı görüntüleri bile netleştirerek, aksiyonu bol filmlerin ve spor karşılaşmalarının keyfinin en iyi şekilde çıkarılmasına olanak tanıyor.  Televizyon, hareket kontrolü özelliği sayesinde el hareketleri kullanılarak kontrol edilebilirken; çoklu ekran özelliği ile de 2 farklı içerik aynı anda görüntülenebiliyor. Smart Hub özelliği ise kullanıcılara hem sosyal, hem de kişiselleştirilmiş bir ev eğlencesi sunuyor.

Yılın En İyi Full HD TV Ödülü’nün sahibi Samsung 55 H7000

EISA Ödülleri; yenilikçi teknoloji, zarif tasarım ve cazip özellikleri başarıyla bir araya getiren ürünlere veriliyor. Jüri üyeleri ise, 19 Avrupa ülkesinden, 50 tüketici elektroniği dergisinin editörlerinden oluşuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu