Yüksek performanslı yeni Miele S8 süpürge serisi

Miele, 6 milyon süpürge ve performans testlerinden 16 ödül alan Miele S5 serisi süpürge modelinden sonra yeni bir seri daha yarattı: Miele S8.

Miele 8S serisi, kullanıcılara daha iyi bir temizleme performansı ve daha fazla konfor ile geliştirilmiş enerji tasarrufu sağlıyor. Patentli S8 UniQ modeli, LED ışıklı tutamacı ile kullanım konforunda bir çığır açıyor.

Dynamic Drive amortisörlü tekerlekleri sayesinde süpürme esnasında sizi kolaylıkla takip eden S8 Uniq süpürgelerin, tekerleklerindeki mükemmel süspansiyon ve hareket kabiliyeti tüm zemin ve halılarda sessiz bir temizlik sağlıyor.

Seride, kullanıcı için bir çok kolaylık sağlayacak küçük ayrıntılar bulunuyor. Örneğin, güç ayarlarını değiştirmek için eğilmek gerekmiyor. Otomatik ayarı olan modellerde de güç ayarı, zemin tipine ve yüksekliğine göre kendiliğinden ayarlanıyor. Süpürme esnasında kısa beklemeler yapılırsa, makine kendiliğinden kapanıyor.

Seriyi, diğerlerinden farklı kılan bir diğer özellik ise, DeLux tutmaç ve kablo. 11 metre kablo sayesinde, yaklaşık 380 metrekarelik bir alan zahmetsizce süpürülebiliyor. Tutmaçtaki LED ışık ise, süpürülen yerin aydınlık olmasını sağlıyor.

Miele S8 Süpürge
Miele S8 Süpürge

S8 serisi, 5,4 kilogram ağırlığı ile klasik elektrikli süpürgelerinden 700 gram daha hafif olma özelliği taşıyor.  Seri, Miele HyClean toz torbası, 12 kademeli filtrasyona sahip Hepa filtresi, cihaz etrafı ve aksesuar bölmesindeki kadife kaplama sayesinde sessiz çalışmayı güçlü çekim kuvvetiyle birleştiriyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu