Yurtbay Seramik’ten April serisi

Yurtbay Seramik, zarafet yansıtan detaylarıyla bakışları üzerine toplayan serilerine bir başkasını daha ekledi.

Kendine has tasarımları olan Yurtbay Seramik, şık mekanlar için dekoratif ürünler sunmaya devam ediyor. Banyo dekorasyonu için tasarlanan doğal görünüm sağlayan April serisi zarif duruşu ile dikkat çekiyor. Özenle tasarlanan çeşitli doku, renk ve desen alternatiflerine sahip olan Yurtbay Seramik Karoları herkesin zevkine hitap ediyor.

Yurtbay Seramik’in yeni gözdesi olan April Serisi’ndeki farklı desen içeren karo tasarımları ve tek renkli bordürün birbiri ile olan uyumu, banyo içerisinde dilerseniz yalnızca çizgili karoları tercih ederek duvarları sade görünmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz diğer duvarlara uygulanmış olan çizgili karolara uyumlu renkler içeren, çiçekli karoları banyonun tek duvarında kullanarak farklılık yaratın. Dilerseniz de karolarla uyumlu renkte tasarlanan bordür ile ara çizgi belirleyerek tek duvar da her iki desene de yer vererek banyonuza hareketlilik katın.

Yurtbay Seramik’in April serisi; mavi ve beyaz renkli çiçek desenli, 25 x 65 cm duvar karoları,  mavi ve beyaz renkli, çizgili desenli 25 x 65 cm duvar karoları ve 5 x 25 cm bordür tasarımı içeriyor.

Banyo dekorasyonuna ihtişam katması için Yurtbay Seramik’in April serisi en doğru seçim olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu