Yurtbay Seramik’ten yeni seri: Vesta

Yurtbay Seramik - VestaYurtbay Seramik’in yaşam alanları için tasarladığı şık çözümler ile göz dolduran Vesta Serisi, kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Dekorasyonlarınızda yer vermek istediğiniz seramik detaylara estetik çözümler üreten Yurtbay Seramik, doğanın kusursuz altıgenlerini yorumlayarak hayata geçirdiği ‘Vesta’ Serisi ile mekânlara çarpıcı bir görsellik katıyor.

Vesta, peteği çağrıştıran doğal form algısı ve uyumlu desenleriyle tüm yaşam alanlarına altıgenlerle hareketlilik kazandırıyor.  Stone, Ethnic, Mix, Geo, Wood desenleriyle birbirinden şık ambiyanslar yaratan seri, gösterişli dekor alternatifleri sunuyor.

Vesta, hem yatay hem dikey dizilebilme özelliğine sahip. Her iki kullanımda da yeni formlar oluşturarak devamlılık sağlıyor. Seri, 45 x 45 ebatlarında, beyaz, kahve ve gri renklerinde satışa sunuluyor.

Kendini yenileyen, öngörüleri ile sektöre yön veren Yurtbay Seramik, doğal formların dekorasyon trendlerinde daha da popülerleştiği günümüzde, Vesta Serisi ile modern iç mimarinin favorisi efektlerle kendini gösteriyor.  Seri, şık ve modern mekânlar sunmak isteyenlere alternatif bir öneri olurken orijinal tasarımı ile iddialı duruş sergiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu