ZOW İstanbul Trend Works 19 Mart’ta Başlıyor

19-22 Mart 2015’te 7. kez düzenlenecek olan Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW; mobilya sektörüne yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor.

Dünya lansmanı Şubat ayında ZOW Bad Salzuflen’de Lidewij Edelkoort öncülüğünde gerçekleştirilen Trend_works konseptini Türkiye’ye taşıyan ZOW Türkiye, 4 Kasım Salı günü İstanbul Sapphire’de gerçekleştirdiği lansman ile mobilya yan sanayi ve ağaç sektörünün profesyonelleri ile buluştu.

Türkiye mobilya modasına yön veren Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW, her sene farklı bir konseptle kapılarını açıyor. İlk kez 9-12 Şubat 2015 tarihinde Almanya’da ZOW Bad Salzuflen’de,Tasarımcı ve Trendsetter Lidewij Edelkoort öncülüğünde gerçekleştirilecen Trend_works konsepti, Mart ayında gerçekleştirilecek ZOW Türkiye’ye taşınıyor.

ZOW Fuarı, ziyaretçilerinin ve katılımcılarının mobilya sektöründeki trendleri yakından öğrenmeleri amacıyla her sene farklı bir tema ile kapılarını açıyor. Mobilya sektöründe üretimin satışa dönebilmesi açısından trendlerin takibi ve uygulamasının öneminin farkındalığı üzerinde duran Engin;   “Her yıl farklı gruplarla projeler geliştirdik. Bu yıl da yepyeni bir projeye imza attık.  İlk uygulaması Şubat ayında ZOW Bad Salzuflen’de, Tasarımcı ve Trendsetter Lidewij Edelkoort öncülüğünde gerçekleştirilen Trend_works konsepti, Mart ayında Türkiye’ye taşınıyor. Almanya’dan 5 hafta sonra Türkiye’de sergilenecek Trend_works konseptini uygulamak amacıyla Türkiye’de mobilya sektöründeki yeniliklerin öncüsü Trendsetter Adnan Serbest ile anlaştık. Trend_works alanımız ile yılın mobilya trendlerine yön vermeye hazırlanıyoruz ve bu konseptin her yıl, mobilya modasına yön vereceğine inanıyoruz.” dedi.

Fuar kapsamında Uzman Kahvaltıları etkinliği düzenlenecek.

Uzman Kahvatıları Uzman Kahvatıları

Tarih: 19-22 Mart 2015

Saatler: 19 – 21 Mart 2015: 09.30 – 18.30

22 Mart 2015: 09.30 – 17.00

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu